Filomingo Uzun Dönem Tüm Araçlar

0 Araç listeleniyor

Filomingo Uzun Dönem Kiralık Araçlar

Hedef Filo güvencesiyle hizmet veren Filomingo online kurumsal araç kiralama platformu, işletmelerin uzun dönem araç kiralama işlemlerini uçtan uca dijitale taşıyor! Filomingo’nun sunduğu uzun dönem online araç kiralama hizmeti sayesinde, yıllık araç kiralama süreçlerinde ofis ziyaretleri ve evrak teslim işleri tarihe karışıyor. Filomingo’yu tercih eden firmalar, şirket araçlarını işlerinin başından ayrılmadan hemen kullanmaya başlıyor!

1. Uzun Dönem Araç & Filo Kiralama Hizmeti Nedir?

Uzun dönem filo kiralama, bir yıl ve daha uzun süreleri kapsayan filo araç kiralama işlemlerini ifade ediyor. Bu kapsama dahil olan 12, 24 ve 36 aylık araç kiralama işlemlerinin tümü, kullanım süresinin katsayıları bakımından "yıllık araç kiralama" şeklinde de ifade ediliyor. Şirket aracı kiralama işlemlerinde Filomingo, işletmelere 3 yıla kadar süren uzun dönem araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra; 3 aydan başlayan kısa dönem kiralama seçenekleri de sunuyor.

2. Yıllık Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

  • Şirket araçları için banka kredisi çekmek veya sermayenizden yüklü pay ayırmak yerine, bütçenizi başka kaynaklara aktarabilirsiniz.
  • Sözleşme aşamasında belirlediğiniz sabit tutar dışında, kontrat süresi içerisinde başka hiçbir ek masrafla uğraşmazsınız.
  • Araçları kayıtlı şirket varlıklarınıza dahil etmeden tüm ulaşım ihtiyaçlarınızı uzun vadeli olarak karşılarsınız.
  • Sigorta, kasko, vergi ödemeleri ve araçların bakımı ile vakit kaybetmezsiniz.
  • Araçlara dair tüm operasyonel süreçler filo şirketi tarafından yönetildiği için insan kaynağınızı daha verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.
  • Araç kiralama işlemlerinde satın almadan farklı olarak, Katma Değer Vergisi tutarını tümüyle indirilecek KDV olarak gösterebilirsiniz.

3. Online Olarak Dijitalde Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

  • Araç kiralama talebinizi ofisinizden çıkmadan dijital platformlar üzerinden kısa sürede oluşturma kolaylığı
  • Finansal değerlendirme süreçlerini banka teminatı almanıza gerek olmaksızın, Findeks üyeliğiniz üzerinden online yürütme imkânı
  • Dijital ortamda hızlıca tamamlanabilen değerlendirme ve onay süreçlerinin ardından, araçları hemen teslim alarak doğrudan kullanma ayrıcalığı

4. Neden Uzun Dönem Kiralamayı Tercih Etmelisiniz?

Uzun dönem araç kiralama, araba satın almaya kıyasla şirketlere hem finansal hem de operasyonel anlamda pek çok kolaylık sağlıyor. Çünkü kurumsal araç kiralama şirketleri müşterilerinin yalnızca ulaşım aracı ihtiyaçlarını değil; kullanım süresi boyunca araçlara dair ortaya çıkabilecek çeşitli gereksinimleri de karşılıyor. Hedef Filo deneyimi ve uzmanlığıyla işletmelere profesyonel çözümler sunan Filomingo, tüm bu ihtiyaçları karşılamasının beraberinde firmalara gerek online gerekse de müşteri temsilcileriyle 7/24 hizmet veriyor.

Kısa dönem veya senelik araç kiralama hizmetlerinden faydalanan Filomingo müşterilerinin, şirket araçlarını kullanmaktan başka hiçbir sorumluluk üstlenmesine gerek kalmıyor! Üstelik kullanıcılar araçların tüm bakım, onarım ve lastik değişim işlemlerini Türkiye genelindeki Hedef Filo/Filomingo anlaşmalı servislerinde sıra önceliği ile yaptırabiliyor.

5. Filomingo'da Uzun Dönem Kiralayabileceğiniz Araç Tercihleri

Filomingo’dan pek çok marka, model, segment ve kasa tipine sahip araç çeşidini online olarak hızlıca kiralayabilirsiniz!

Filomingo Uzun Dönem Kiralık Araç Seçenekleri

Marka

Segment

Yakıt Tipi

Kasa Tipi

Şanzıman Tipi

Audi

BMW

Renault

Toyota

Volkswagen

(...)

 

B

C

D

MPV (Çok amaçlı araçlar)

LCV (Hafif ticari araçlar)

 

 

Benzinli

Hibrit

Dizel

 

 

 

 

Sedan

Coupe

Hatchback

Station wagon

(...)

 

 

Otomatik

Manuel

 

 

 

 

 

6. Filomingo’da Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Filo araç kiralama fiyatları seçilen araç adedi, marka/model özellikleri ve kiralama süreleri doğrultusunda önemli oranda değişebiliyor. Her şey dahil hizmet anlayışı ile Filomingo, şirketlere hem nitelikli hem de bütçe dostu çözümler sunmak adına filo kiralama fiyatlarını optimum düzeyde tutuyor. Filomingo’nun bütçenize en uygun yıllık araç kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için hemen siz de sipariş oluşturun!

Copyright © 2020 Filomingo