Adım Adım Filo Kiralama

Kiralama Aşaması

Aracını Seç ve Teklifini Oluştur:

Filomingo.com.tr üzerinden geniş marka ve model seçeneklerini görüntüleyebilir, ihtiyacına uygun aracı seçebilirsin.

 

Aracını seçtikten sonra, farklı kilometre ve vadelerdeki alternatif fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir; kış lastiği, kasko, teslimat valesi ve konfor paketi gibi ek ürün ve hizmet seçimlerini yaparak teklifini anında oluşturabilirsin.

 

Şirket Bilgilerini Gir ve Değerlendirme Sürecini Başlat:

Aracını seçip teklifini oluşturduktan sonra şirket bilgilerini girmelisin. Sonrasında değerlendirmeye girer ve sonucun uygunluğu durumunda bir sonraki aşamaya geçebilirsin. Findeks üyeliğin varsa değerlendirme sürecin dakikalar içerisinde tamamlanır. Findeks üyesi değilsen firma değerlendirme sürecine girer ve sonucunun uygunluğu durumunda bir sonraki aşamaya geçebilirsin.

 

Evraklarını Yükle:

Filomingo'da evrak sürecini online yürütebilir, uzun ve yorucu kargo işlemleriyle vakit kaybetmezsin. Evraklar şirket tipine göre değişkenlik gösterebilir.

Değerlendirme sürecinin uygunluğu durumunda, sözleşmen sisteme yüklenir. Sistemde yer alan sözleşmeyi indirir, okur, imzalar ve siteye geri yüklersin.

 

Aracın Teslimata Hazır!

Aracının teslimat planını yaparak tüm işlemleri tamamlarsın.

Ayrıca; ihtiyaç durumunda Türkiye’nin neresinde olursan ol, Hedef Filo anlaşmalı yetkili servislerinden hizmet alabilirsin.

Copyright © 2020 Filomingo