Adım Adım Filo Kiralama

Kiralama Aşaması

Aracını Seç:

Filomingo.com.tr/tum-araclar sayfası üzerinden Filomingo'nun sunduğu geniş marka ve model seçeneklerini görüntüleyebilir ve ihtiyacına uygun aracını hemen seçersin. Aracını sepetine ekleyerek üyelik işlemlerini başlatırsın. Aracını seçerken farklı km ve vadelerdeki tüm fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir; kış lastiği, kasko, teslimat valesi ve konfor paket gibi ek ürün ve hizmet seçimlerini yapabilirsin.

 

Şirket Bilgilerini Sisteme Gir:

Aracını seçtikten sonra şirketine dair istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru ve girmelisin. Findeks üyeliğin varsa sana 3 adet sms iletiriz, sms’leri doğru yanıtladığın takdirde hızlı bir biçimde değerlendirme sonucunu öğrenip bir sonraki aşamaya geçebilirsin. Eğer Findeks üyesi değilsen çalıştığın banka ile temas kurarak hemen üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

 

Evraklarını Yükle:

Filomingo'da evrak sürecini de online yürütebilir, uzun ve yorucu kargo işlemleriyle vakit kaybetmezsin. Tek yapman gereken evraklarını doğru ve eksiksiz bir şekilde filomingo.com.tr sistemine yüklemen. Evraklar şirket tipine göre değişiklik gösterir. Detaylı bilgi almak için destek@filomingo.com mail adresi üzerinden Filomingo Müşteri İlişkileri ile görüşebilirsin. Ayrıca, araca ulaşmak için son adım olan ve sistemde yer alan sözleşmeyi indirir, okur, imzalar ve siteye geri yüklersin.

 

Aracın Teslimata Hazır!

Aracını teslim alacak kişiyi ve teslim tarihini seçerek tüm işlemlerini tamamlar, ardından konforlu Filomingo aracını sürmenin keyfini yaşarsın. İhtiyaç anında Türkiye’nin neresinde olursan ol Hedef Filo anlaşmalı yetkili servislerinden hizmet alabilirsin.

Copyright © 2020 Filomingo