Filomingo Kimdir?

Filomingo, Hedef Filo’nun dijital bir markası ve self servis filo kiralama platformudur. Avantajlı fiyatlarla ister uzun dönem ister kısa dönem araç kiralamanı yapabilirsin. Geniş araç seçenekleri, müşteri odaklı ek hizmetleri ve Hedef Filo’nun sağlamış olduğu kiralama sonrası operasyonel hizmetleri ile filo kiralama sektörüne yeni bir soluk getirdi. Filomingo’da araç kiralama sürecindeki tüm işlemler online olarak yapılmaktadır. Online hizmeti sayesinde tüm işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir, şirket aracını zahmetsizce kiralarsın. 

Şirket aracı kiralarken Filomingo'yu tercih etmek için çok neden var. 

Filomingo şirket aracını avantajlı fiyatlar kiralama imkanı sunar.

Filomingo'da her hizmet online verilir, kalabalık ekipler, bölge ofisleri yoktur. Dolayısı ile maliyetlerimiz düşüktür. Bu sayede en avantajlı fiyatlarla şirket aracını kiralayabilirsin.

Filomingo self servis bir platformdur.

Filomingo.com.tr'da tüm araç ve fiyatlara online olarak 7/24 ulaşabilirsin. Teklif için günlerce beklemene gerek kalmadan araç teklifini anında online olarak oluşturursun. Belirlediğin araç teklifin ile araç kiralama işlemlerine istediğin zaman kolayca başlayabilirsin. 

Filomingo'da firma değerlendirmeni dakikalar içerisinde tamamlarsın.

Filomingo'da finansal firma değerlendirmen için günlerce beklemezsin. Findeks üyeliğin varsa firma bilgilerini web sitesine girerek değerlendirme sonucunu dakikalar içinde alabilirsin.

Filomingo online kiralama deneyimi sunar.

Filomingo'da sözleşme evrakları için kargoya, teminat için bankaya gitmene gerek yoktur. Yerinden kalkmadan tüm işlemleri online gerçekleştirebilirsin.

Filomingo’da banka teminatı vermek ya da DBS açtırmak gibi süreçler yok!

Filomingo’nun müşteri odaklı yaklaşımı ile DBS açtırmak ya da banka teminatı vermek gibi prosedürlerle uğraşmazsın. Uzun dönem araç kiralamasında talep ettiğimiz peşinat ile aylık kira ödemelerinden bu peşinat değeri düşülür. Avantajlı fiyatlar ile araç kiralama hizmeti alırsın. 

Şirket aracını Hedef Filo güvencesi ile kiralarsın.

Filomingo'dan şirket aracını kiraladıktan sonra, Hedef Filo’nun tüm Türkiye’deki hasar-arıza servis ağından faydalanır; ikame araç, lastik değişim,  bakım arıza gibi hizmetleri Hedef Filo profesyonelliği ile alırsın.

Kullanıcılarına hem avantajlı fiyatlar, hem de yerinden kalkmadan şirket aracı kiralama kolaylığı sunan Filomingo’dan hizmet almak çok kolay. 

Aracını Seç: Sunulan geniş marka ve modellerden seçimini yaparsın,

Şirket Bilgilerini Gir: Firma değerlendirme sonucunu anlık olarak öğrenirsin,

Filomingo'da uzun dönem kiralamada kullandığın KM kadar ödersin.

Filomingo'da sözleşme ile belirlenen şartlar dahilinde kullandığın KM kadarını öder, kullanmadığını geri alırsın. Filomingo'da tercih ettiğin kilometreden az kullanman durumunda, kullanmadığın kilometreler kontrat vadesi boyunca her bir yılın sonunda kilometre başına 1,5 ₺+KDV'ye kadar sana iade edilir. Her yıl maksimum 3.000 KM iadesi yapılır. Kontrat süreci boyunca toplam iade maksimum 5.000 KM için yapılmaktadır. Fazla kullanım durumunda ise aştığın kilometreler, yine kontrat vadesi boyunca her bir yılın sonunda kilometre başına 0,75₺+KDV'den başlayan fiyatlarla fatura edilir. İade ve aşım fatura tutarı, seçtiğin araç segmentine göre farklılık gösterebilir.

Filomingo'da kısa dönem kiralamada aylık sabit fiyat garantisine sahip olursun. 

Filomingo kısa dönem araç kiralamasında sürpriz aylık ödemeler yoktur. Talep ettiğin kiralama süren boyunca aylık sabit fiyatlar ile kısa dönem kiralama yapabilirsin. 


Copyright © 2020 Filomingo