Filomingo Kimdir?

Filomingo, Hedef Filo’nun dijital bir markası ve self servis filo kiralama platformudur. Avantajlı fiyatlarla 0 KM şirket aracını yerinden kalkmadan uzun dönem kiralama imkanı sunar. Filomingo’dan 0 KM şirket aracı kiralamak istediğinde  tüm işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştirirsin. Çünkü Filomingo’da tüm kiralama süreci online’dır. Uzun evrak süreçleriyle uğraşmaz, işlemlerini hızlıca tamamlar şirket aracını kolayca kiralarsın.

Şirket aracı kiralarken Filomingo'yu tercih etmek için çok neden var. 

Filomingo şirket aracını avantajlı fiyatlar kiralama imkanı sunar

Filomingo'da her hizmet online verilir, kalabalık ekipler, bölge ofisleri yoktur. Dolayısı ile maliyetlerimiz düşüktür. Bu sayede en avantajlı fiyatlarla 0 KM şirket aracını kiralayabilirsin.

Filomingo self servis bir platformdur

Filomingo.com.tr'da tüm araç ve fiyatlara online olarak 7/24 ulaşabilirsin. Teklif için günlerce beklemene gerek kalmadan araç teklifini anında online olarak oluşturursun. Belirlediğin araç teklifin ile araç kiralama işlemlerine istediğin zaman kolayca başlayabilirsin. 

Filomingo'da kullandığın KM kadar ödersin

Filomingo'da sözleşme ile belirlenen şartlar dahilinde kullandığın KM kadarını öder, kullanmadığını geri alırsın. Filomingo'da tercih ettiğin kilometreden az kullanman durumunda, kullanmadığın kilometreler kontrat vadesi boyunca her bir yılın sonunda kilometre başına 1,5 ₺+KDV'ye kadar sana iade edilir. Her yıl maksimum 3.000 KM iadesi yapılır. Kontrat süreci boyunca toplam iade maksimum 5.000 KM için yapılmaktadır. Fazla kullanım durumunda ise aştığın kilometreler, yine kontrat vadesi boyunca her bir yılın sonunda kilometre başına 0,75₺+KDV'den başlayan fiyatlarla fatura edilir. İade ve aşım fatura tutarı, seçtiğin araç segmentine göre farklılık gösterebilir.

Filomingo'da firma değerlendirmeni dakikalar içerisinde tamamlarsın

Filomingo'da finansal firma değerlendirmen için günlerce beklemezsin. Findeks üyeliğin varsa firma bilgilerini web sitesine girerek değerlendirme sonucunu dakikalar içinde alabilirsin.

Filomingo online kiralama deneyimi sunar

Filomingo'da sözleşme evrakları için kargoya, teminat için bankaya gitmene gerek yoktur. Yerinden kalkmadan tüm işlemleri online gerçekleştirebilirsin.

Filomingo farklı ödeme seçenekleri sunar

Filomingo'da peşinatlı ve peşinatsız farklı ödeme seçeneklerinden sana en uygun olanı tercih edebilirsin.

Şirket aracını Hedef Filo güvencesi ile kiralarsın

Filomingo'dan şirket aracını kiraladıktan sonra, Hedef Filo’nun tüm Türkiye’deki hasar-arıza servis ağından faydalanır; ikame araç, lastik değişim,  bakım arıza gibi hizmetleri Hedef Filo profesyonelliği ile alırsın.

Kullanıcılarına hem avantajlı fiyatlar, hem de yerinden kalkmadan şirket aracı kiralama kolaylığı sunan Filomingo’dan hizmet almak çok kolay. 

Aracını Seç: Sunulan geniş marka ve modellerden seçimini yaparsın,

Şirket Bilgilerini Gir: Firma değerlendirme sonucunu anlık olarak öğrenirsin,

Evraklarını Yükle: Sözleşme evraklarını, dilersen fotoğraf dilersen dosya olarak kolayca yüklersin,

Aracının Keyfini Sür: Teslim gününü seçerek, aracını  en hızlı şekilde teslim alırsın.

Tüm Araçları Gör

Subscribe

Seni dinliyoruz!

Soru, öneri ve talepleriniz için bilgilerini bırakabilirsin.

Copyright © 2020 Filomingo