BMW IX1 Yıllık Araç Kiralama

SUV
ELEKTRİKLİ
OTOMATİK
5 KİŞİLİK
Aylık Kira Tutarı

"0 KM" Şirket Aracını Hedef Filo Güvencesiyle Kirala

Filomingo’dan şirket aracını kiraladıktan sonra, Hedef Filo’nun tüm Türkiye’deki hasar-arıza servis ağından faydalanır; ikame araç, lastik değişim, HGS gibi hizmetleri Hedef Filo profesyonelliği ile alırsın.

Filomingo Kimdir? Filomingo'dan BMW Nasıl Kiralanır?

Filomingo, Hedef Filo'nun dijital markasıdır. Filomingo'da tümü 0 kilometre, geniş araç seçenekleri ve hem online hem de yüz yüze sipariş yöntemiyle işlem imkanı tanıyan sistemiyle kullanıcılara anında fiyat teklifi oluşturma ve hızlı finansal değerlendirme gibi avantajlar sağlar. Filomingo'da tüm hizmetler, müşteri memnuniyeti odağıyla tasarlanmıştır. Kullanıcılar, kiralama işlemlerini tercihleri doğrultusunda online veya yüz yüze kiralama yöntemiyle gerçekleştirebilirler. Sen de BMW kiralamak için hemen Filomingo'ya başvur, şirket aracını anında kirala!

Online Kiralama Yöntemi

Filomingo’da istediğin aracı seçip ek ürün ve hizmet tercihlerini belirledikten sonra anında teklif oluşturabilirsin. Teklif oluşturduktan sonra şirket bilgilerini girerek işleme devam edebilirsin. Findeks üyeliğin varsa değerlendirme sürecin dakikalar içerisinde tamamlanır. Findeks üyeliğin yoksa sisteme gerekli evrakları yükleyerek değerlendirme sürecini başlatırsın. Bu süreçte Filomingo Danışmanları seni arayarak süreçle alakalı genel bilgilendirmeleri yapar. Değerlendirme sürecin olumlu tamamlandıktan sonra sözleşme sürecine geçersin ve sisteme yüklenen sözleşmeni indirip imzaladıktan sonra sisteme geri yükleyerek sürecini ilerletebilrisin. Sözleşme sürecinden sonra ekibimizle aracının teslimat planını yaparak tüm işlemleri tamamlarsın. Online kiralama yöntemi ile BMW kiralamak için hemen teklif oluştur!

Yüz Yüze Kiralama Yöntemi

Araç kiralama sürecini online ilerletmeyi tercih etmiyorsan araç sayfaları veya iletişim sayfasında yer alan başvuru formunu doldurabilir ya da destek@filomingo.com adresine mail gönderebilirsin. Başvuru formu ya da mail gönderdikten sonra Filomingo Danışmanları seninle en kısa sürede iletişime geçer ve araç kiralama ihtiyacını tüm detaylarıyla anlayıp süreci sana en uygun şekilde tamamlamanı sağlar ve tüm süreçte seni yönlendirir. Önce teklif, sonra sözleşme sonra da teslimat süreçlerini Filomingo Danışmanlarıyla planlarsın. Yüz yüze kiralama yöntemi ile BMW kiralamak için hemen başvuru formu gönder!

Copyright © 2020 - 2024 Filomingo